top of page
Vasara2020_12.jpg

Šeima

Šeimos fotosesija - tai žaidimas, buvimas kartu, vaikų juokas ir tėvelių mylintys žvilgsniai. Čia nebus jokio statiškumo, jokio perdėto skubėjimo  Jūs tiesiog būsite kartu, o aš visą tai užfiksuosiu :) 

Paruošiu 20 redaguotų nuotraukų, papildomos nuotraukos kaina 7 eur.

Nuo:

180 eur

Piknikas_004.jpg

Vaikai

Vaikų fotosesijos - tai pačios judriausios, garsiausios, smagiausios ir ypač greitu tempu vykstančios fotosesijos. Pati esu trijų vaikų mama, tai tikrai žinau kaip pralinksminti ir atkreipti dėmesį bei sudominti įvairaus amžiaus mažylį. Man labai svarbu, kad vaikai fotosesijos metu jaustųsi gerai ir nebūtų "kankinami" :) Vaikui turi būti smagu, todėl leidžiame jam būti savimi, šėlioti, žaisti, juokauti, o aš stengiuosi visa tai užfiksuoti.

Paruošiu 15 redaguotų nuotraukų, papildomos nuotraukos kaina 7 eur.

Nuo:

180 eur

DSC_5753.jpg

Poros

Poros fotosesija - tai jausmingiausias ir daugiausiai aistrų keliantis susitikimas. Ko reikia, norint gauti gerą poros fotosesijos rezultatą? Atsipalaidavimo ir tikro jausmo vienas kitam. O aš tiesiog tyliai būsiu šalia ir visa tai įamžinsiu nuotraukose.

Paruošiu nuo 20 redaguotų nuotraukų, papildomos nuotraukos kaina 7 eur.

Nuo:

180 eur

DSC_0685.jpg

Laukimas

Laukimas - tai gražiausia ir labiausiai jaudinanti moters būsena. Kiekviena nėštukė savo laukimo fotosesiją įsivaizduoja skirtingai: vienos laksto po pievas, kitos nori gražaus senamiesčio fono, o trečios tiesiog nuotraukų studijoje. Fotosesija gali būti vien būsimos mamos, arba dalyvauti ir tėtis bei kiti šeimos nariai ar augintiniai.

Paruošiu 20 redaguotų nuotraukų, papildomos nuotraukos kaina 7 eur.

Nuo:

180 eur

Nuotrauka_007.jpg

Gimtadieniai

Gimtadienis - tai svarbiausias įvykis metuose! O jei dar pirmas, tai tokį įvykį labai norisi užfiksuoti. Smagiausios nuotraukos gaunasi darant "cake smash" fotosesiją ir leidžiant mažyliui paragauti pirmojo torto! Galime daryti tik mažylio fotosesiją, arba kartu su šeima.

Paruošiu nuo 20 redaguotų nuotraukų, papildomos nuotraukos kaina 7 eur.

Nuo:

180 eur

Nuotrauka_007.jpg

Asmeninė

Asmeninė fotosesija - tai Jūs ir apie Jus. Laikas kai visi rūpesčiai pasilieka užmaršty ir visos šviesos ir dėmesys skiriams tiks Jums, stengiantis atskleisti gražiausius bruožus. 

Paruošiu nuo 20 redaguotų nuotraukų, papildomos nuotraukos kaina 7 eur.

Nuo:

180 eur

Nuotrauka_39.jpg

Naujagimiai

Naujagimiai - tai mažyliai, kurie dar ką tik gyveno mamyčių pilveliuose ir net neįsivaizdavo į kokį naują pasaulį tuoj tuoj paklius. Patogiausias laikas, tokių žmogeliukų įamžinimui yra pirmos 14 gyvenimo parų. Tuo metu leliukai dar daug ir nejautriai miega, jiems dar nespėja pradėti pūsti pilvukų, o ir ant odos dar matosi tos nuostabios, pirmosios pleiskanėlės. 

Naujagimius fotografuoju tik "lifestyle". 

Paruošiu 20 redaguotų nuotraukų, papildomos nuotraukos kaina 7 eur.

Nuo:

200 eur

Krikstynos_009.jpg

Krikštynos

Krikštynos - tai labai sakrali ir graži šventė, kur, mano nuomone, labiausiai reikia koncentruotis į jausmus, pačio krikšto esmę ir prasmę. Gražiausios krikštynų nuotraukos tos, kuriose užfiksuotos tikros akimirkos: senelių džiagsmo ašaros, jaukūs tėvėlių apsikabinimai, krikšto tėvelių globa. 

Galimi fotografavimo variantai:

1. ceremonija ir fotosesija prieš/po jos,

2. krikštuko rengimas namuose (arba studijoje), ceremonija, fotosesija prieš/po ceremonijos,

3. krikštuko rengimas, ceremonija, fotosesija ir vykimas į šventės vietą. 

Paruošiu nuo 60 redaguotų nuotraukų, papildomos nuotraukos kaina 5 eur.

Nuo:

300 eur

DSC_4308.jpg

Vestuvės

Vestuvės - tai gražiausia dviejų žmonių meilės šventė. Jūs džiaugiatės savo diena, o aš šias akimirkas sustabdau nuotraukose.

Paruošiu nuo 200 redaguotų nuotraukų, fotografavimo laikas nuo 6 val.

Nuo:

650 eur

Dėmesio! Neredaguotos nuotraukos klientams neatiduodamos ir neparduodamos.

bottom of page